info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs
Pasūtiet šodien, saņemiet šodien! Visi produkti interneta veikalā ir noliktavā!

Spilvens Kašmira

Spilvens Kašmira
Spilvens Kašmira
Spilvens Kašmira
Jaunums Izpārdots
Spilvens Kašmira
Spilvens Kašmira
Spilvens Kašmira
Spilvens Kašmira
33,00€
Bez PVN (21%): 27,27€
  • Pieejamība: Izpārdots
  • Preces kods: 220330151517
  • Svars: 14.00dpp

Papildu izvēles:

Ekskluzīvs miegs uz spilvena, kam izmantota dabiska vilna ne ar ko nesalīdzināmam komfortam.

Vai vēlaties katru rītu pamosties lieliskā noskaņojumā ar milzīgu enerģijas pieplūdi? Izvēlieties kvalitatīvos spilvenus no kolekcijas CAHSMERE.

Spilveni, kas pildīti ar dabīgu vilnu ir ļoti populāri, tie nav īpaši augsti, vidēji atsperīgi. Tie labi absorbē mitrumu un tiem ir laba siltuma vadītspēja, tāpēc galva nesvīst;  uz šādiem spilveniem ir ērti gulēt  jebkurā gadalaikā un kopti ar pienācīgu rūpību, tie saglabās sākotnējo izskatu ilgu laiku.

Piedāvājam spilvenus ar kašmira vilnas pildījumu no ROYAL kolekcijas. Vilna ir dabīgs materiāls, kas cilvēkam sniedz dabas enerģiju. Vilnas šķiedru sastāvs ir identisks cilvēku matu sastāvām: to veido keratīna olbaltumvielas, mikroelementi un aizsargājošs lanolīna slānis. Doba, izliekta šķiedru struktūra veido daudz gaisa dobumu, nodrošinot termoregulācijas efektu, un augsta higroskopitāte un elpošanas spēja nodrošina gulētājam “sausu siltumu”, tas ir, neveidojas siltumnīcas efekts. Jebkura vilna īsti labi netur formu, tai nav stingrības, tāpēc spilvena apvalka augšējā kārta tiek vatēta, šujot ar īpašu dūrienu, nostiprinot apvalka iekšpusi. Daļa spilvena pildījuma ir silikonizēta DownFill mikrošķiedra, ko sauc par “sintētisko dūnu” – jaunas šķiedras paaudze.

Kašmira spilvena skaistais žakarda apvalks, kas izgatavots no kokvilnas satīna, ir augstas kvalitātes audums, kam raksturīgs maigums un skaistums, tas ir ļoti higroskopisks un ilgi kalpos.

CAHSMERE ir karaliskas klases spilvens, kam izmantota dabīgā kašmira vilna, un skaists, piena krāsas žakarda auduma apvalks piešķir šim izstrādājumam eleganci. Tas ir greznības, bagātības un statusa simbols.

Spilvens ar kašmira pildījumu ir prasīgu lietotāju ar izsmalcinātu gaumi izvēle. Īpašs maigums un komforts, vieglums, spēja uzturēt un saglabāt siltumu, mazināt statisko stresu un aizsargā cilvēkus no elektromagnētiskajiem laukiem – tās ir galvenās īpašības, kas nosaka kašmira vērtību.

RAKSTUROJUMS

Pārvalka pildījums: kašmirs (īpašas šķirnes kazas vilna)

Pildījums: DownFill mikrošķiedra (100% p/e)

Pārvalka audums: 100% kokvilnas satīna žakards

Elastības pakāpe: mīkstā

Ražotājvalsts- Krievija