info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs
Pasūtiet šodien, saņemiet šodien! Visi produkti interneta veikalā ir noliktavā!

Spilvens Kamieļa Vilnas

Spilvens Kamieļa Vilnas
Spilvens Kamieļa Vilnas
Spilvens Kamieļa Vilnas
Spilvens Kamieļa Vilnas
Spilvens Kamieļa Vilnas
Jaunums
Spilvens Kamieļa Vilnas
Spilvens Kamieļa Vilnas
Spilvens Kamieļa Vilnas
Spilvens Kamieļa Vilnas
Spilvens Kamieļa Vilnas
Spilvens Kamieļa Vilnas
25,00€
Bez PVN (21%): 20,66€
  • Pieejamība: Pieejams pasūtīšanai
  • Preces kods: 220331173635
  • Svars: 14.00dpp

Papildu izvēles:

Vai meklējat vislabākās kvalitātes risinājumu, izvēloties spilvenu? Vai vēlaties iegādāties produktu, kas jums sniegs 1001 nakts sajūtas?

Kvalitatīvie spilveni, kas izgatavoti no kamieļvilnas šķiedrām blīvā kokvilnas auduma apvalkā tiks, ir labākā izvēle visai ģimenei! Šie spilveni nodrošina labu kakla un galvas atbalstu miega laikā, ir praktiski, videi draudzīgi un ērti. Kvalitāte un tehnoloģiskās inovācijas papildina šīs kolekcijas aristokrātiskos produktus un sniedz veldzējošu miegu.

Cilvēki jau sen ir iepazinušies ar kamieļvilnas brīnišķīgajām īpašībām. Tā sasilda vislielākajā salā, dodot sausu siltumu. Tās šķiedras labvēlīgi ietekmē ķermeni: mazina spriedzi, pozitīvi ietekmē locītavas un muskuļus, veicina pareizu un veselīgu miegu.

Kamieļvilna tiek augstu novērtēta ar unikālo dabisko ārstniecisko īpašību kopumu:

  • videi draudzīga, dabiska un antistatiska,
  • sausais siltums – optimāls temperatūras līdzsvars,
  • apjoms, vieglums, komforts,
  • augsts lanolīna saturs labvēlīgi ietekmē cilvēka veselību.

Kamieļvilna ir lielisks dabīgs materiāls, kas ir ļoti higiēnisks un higroskopisks, kā arī nodrošina veselīgu “sausu siltumu” gulēšanas laikā. Šī vilna jau izsenis atzīta par ļoti labu veselībai, gulēšana uz šādas spilvena labvēlīgi ietekmē cilvēka ķermeni.

Spilvena apraksts: pārvalks, kas izgatavots no 100% kokvilnas auduma, un kamieļvilnas pildījums. Spilvenu pārvalks, kas izgatavots no biezas blīvas kokvilnas tiks, nodrošina augstu nodilumizturību un ilgu izstrādājuma kalpošanas laiku.

Tiks ir blīvs un izturīgs materiāls, t.s. spalvu drēbe, kas stingri tur pildījumu apvalkā, neļaujot kamieļvilnas šķiedrām izspraukties ārpus spilvena apvalka. Tiks ir diezgan gluds uz tausti, bet neslīd, kas ir svarīgi spilvenu un segu apvalkiem.

Spilvena apvalka īpašais šuvums ievērojami palielina izstrādājuma kalpošanas laiku un rada papildu komfortu. Daļa pildījuma ir silikonizēta DownFill mikrošķiedra, ko sauc par “sintētisko dūnu” – jaunas šķiedras paaudze.

RAKSTUROJUMS

Pārvalka pildījums: kamieļvilna, p/e

Pildījums: DownFill (100% p/e)

Pārvalka audums: 100% kokvilna

Elastības pakāpe: vidējā

Ražotājvalsts- Krievija