info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs
Pasūtiet šodien, saņemiet šodien! Visi produkti interneta veikalā ir noliktavā!

Spilvens Jūras Zāle

Spilvens Jūras Zāle
Spilvens Jūras Zāle
Jaunums
Spilvens Jūras Zāle
Spilvens Jūras Zāle
Spilvens Jūras Zāle
28,00€
Bez PVN (21%): 23,14€
  • Pieejamība: Pieejams pasūtīšanai
  • Preces kods: 220331161812
  • Svars: 14.00dpp

Papildu izvēles:

Vai meklējat kvalitatīvu un oriģinālu spilvenu? Vai uzticat savu komfortu videi draudzīgiem materiāliem? Tad spilvenu kolekcija JŪRAS ZĀLE ar inovatīvo pildījumu, kura pamatā ir jūras aļģes un 100% kokvilnas spilvena apvalka audums, ir meklētais!

Tradicionālie spilvenu pildījumi ir aizstāti ar jauniem, kuri kļuvuši pieejami pateicoties tehnoloģiju un ražošanas attīstībai. Pārstrādātu aļģu vērtīgo šķiedru izmantošana ir pavērusi jaunas iespējas dažādas pakāpes maiguma un komforta produktu radīšanai; tos raksturo maigums, vieglums, komforts, lieliska termoregulācija, draudzīgums videi, izturība un citas vērtīgas īpašības.

Lai piešķirtu apjomu un konkrētas īpašības, jūras aļģes sajauc ar kokvilnu un sintētiskajām šķiedrām. Viegls un mīksts spilvens, kas nodrošina optimālu stingrības, augstuma un blīvuma līmeni, miega laikā var sniegt labu atbalstu kaklam un galvai, padarot gulēšanu vēl ērtāku.

Kvalitatīvie spilveni no kolekcijas JŪRAS ZĀLE ir pārsteidzoši gaisīgi un mīksti, izturīgi, viegli atjauno apjomu, neuzsūc nepatīkamus aromātus un neizraisa alerģiju, ir izturīgi pret nodilumu un ērti lietojami, tos var mazgāt. Spilvena galvenā priekšrocība ir tā amortizācija. Izstrādājumam ir šādas īpašības tikai pateicoties kombinētajiem izejmateriāliem.

Spilvena modeļa apraksts: pārvalks, kam izmantots 100% kokvilnas percale audums ar jūras aļģu šķiedru pildījumu. Percale – augstas kvalitātes kokvilnas audums, kas ražots no smalki savītām šķiedrām, austs vienkāršā pinumā un izceļas ar izcilu kvalitāti, augstu izturību un higiēnas prasību nodrošināšanu. Tas padara šo audumu par vispopulārāko materiālu gultas veļai, segu un spilvenu apvalkiem. Percale stingri satur izstrādājuma pildījumu.

Spilvena apvalka īpašais šuvums ievērojami palielina izstrādājuma kalpošanas laiku un rada papildu komfortu. Apvalks dekorēts vieglu rakstu, kas rotā spilvenu un izskatās ļoti dekoratīvi.

Daļa pildījuma ir silikonizēta DownFill mikrošķiedra, ko sauc par “sintētisko dūnu” – jaunas šķiedras paaudze.


RAKSTUROJUMS

Pārvalka pildījums: jūraszāļu šķiedra

Pildījums: dūnu aizvietotājs- DownFill šķiedra (p/e)

Pārvalka audums: 100% kokvilna

Elastības pakāpe: vidējā

Ražotājvalsts- Krievija