info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs
Pasūtiet šodien, saņemiet šodien! Visi produkti interneta veikalā ir noliktavā!

Spilvens Fiber

Spilvens Fiber
Spilvens Fiber
Jaunums
Spilvens Fiber
Spilvens Fiber
Spilvens Fiber
7,00€
Bez PVN (21%): 5,79€
  • Pieejamība: Pieejams pasūtīšanai
  • Preces kods: 220330131320
  • Svars: 14.00dpp

Papildu izvēles:

Vai vēlaties iegādāties spilvenu ar izcilām īpašībām par pieņemamu cenu? FIBER spilvenu kolekcijai ir vislabākā cenas un kvalitātes attiecība.

Populārā spilvenu kolekcija ar pildījumu, kas izgatavota no dobas silikonizētas šķiedras FIBER mikrošķiedras auduma  apvalkā ar “persika efektu”. Apjoms, formas noturība, gaisīgums, maigs pieskārienam, elpojošs un ārkārtīgi viegli tīrāms – tas viss padara FIBER spilvenus neizsakāmi mīkstus un rada absolūtas tīrības un svaiguma sajūtu. Šis “pareizais” spilvens atbalsta galvu un kaklu miega laikā, mazina spriedzi, atslābinot kaklu un plecu daļu.

Kvalitāte, lietošanas ērtums, izturība, pieejamā cena un pievilcīgs dizains ir galvenie šīs kolekcijas spilvenu popularitātes iemesli pircēju vidū.

FIBER spilvenu raksturojošās īpašības tiek nodrošinātas izmantojot spirālveida dobās šķiedras, kas rada pasakainu tilpumu un nodrošina nevainojamu gaisa caurlaidību. Katras atsevišķās šķiedras cauruļveida forma garantē struktūras un elastības saglabāšanos pat pēc ilgstošas lietošanas un atkārtotas mazgāšanas. FIBER ir doba silikonizēta šķiedra, savā gaisīgumā, maigumā un elastībā salīdzināma ar dabisko dūnu, tāpēc spilveni uzreiz atjauno formu, neizraisa alerģiju, neuzkrāj nepatīkamus aromātus, radot apstākļus veselīgam miegam.


RAKSTUROJUMS

Pildījums: šķiedra Fiber (p/e 100%)

Pārvalka audums: mikrofibra (p/e 100%)

Elastības pakāpe: cietā

Ražotājvalsts- Krievija