info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs
Pasūtiet šodien, saņemiet šodien! Visi produkti interneta veikalā ir noliktavā!

Spilvens Eikalipts

Spilvens Eikalipts
Spilvens Eikalipts
Spilvens Eikalipts
Spilvens Eikalipts
Spilvens Eikalipts
Jaunums Izpārdots
Spilvens Eikalipts
Spilvens Eikalipts
Spilvens Eikalipts
Spilvens Eikalipts
Spilvens Eikalipts
Spilvens Eikalipts
28,00€
Bez PVN (21%): 23,14€
  • Pieejamība: Izpārdots
  • Preces kods: 220331160927
  • Svars: 14.00dpp

Papildu izvēles:

Vai meklējat kvalitatīvu, oriģinālu spilvenu? Vai uzticat savu komfortu dabīgiem un videi draudzīgiem materiāliem? Tad tieši Jums tika izveidota oriģinālā spilvenu kolekcija EIKALIPTS ar inovatīvu pildījumu, kura pamatā ir eikalipta šķiedra 100% kokvilnas spilvena apvalkā.

Pati daba rūpējas par mūsu ērtībām un veselību. Lai atbrīvotos no dienas stresa, lieliski var atpūsties uz spilveniem, kas izgatavoti miksējot tradicionālās kokvilnas un eksotiskās eikalipta šķiedras – jaunākais sasniegums tekstilrūpniecībā. Šiem videi draudzīgajiem dabīgajiem materiāliem piemīt ievērojama gaisa apmaiņas un mitruma absorbcijas spēja, miega laikā izveidojot perfektu mikroklimatu.

Tradicionālais spilvenu pildījums aizstāts ar jaunām šķiedrām, kuras kļuvušas pieejamas, pateicoties tehnoloģiju un ražošanas attīstībai. Pārstrādātas celulozes vērtīgo šķiedru izmantošana ir pavērusi jaunas iespējas dažādu līmeņu maiguma un ērtuma izstrādājumu radīšanai. Piemēram, pārstrādātas eikalipta šķiedras segu un spilvenu pildījumu raksturo maigums, vieglums, komforts, lieliska termoregulācija, draudzīgums videi, izturība un citas vērtīgas īpašības.

Eikalipta šķiedras īpašības.

Eikalipta šķiedras ir ļoti higroskopiskas: no šī materiāla izgatavotie izstrādājumi ne tikai labi absorbē mitrumu, bet arī ātri to atdod. Tas ir mīksts un ērts spilvenu pildījums ar augstu gaisa caurlaidību. Eikalipta šķiedra ir hipoalerģiska un tās stiprums nodrošina produktu ilgu kalpošanas laiku. Šis modernais videi draudzīgais materiāls ir paredzēts cilvēkiem ar īpaši jutīgu ādu.

Eikalipta spilvenam ir optimāls stingrības, augstuma un blīvuma līmenis, kas miega laikā sniedz labu atbalstu kaklam un galvai, nodrošinot ērtu gulēšanu. Kvalitatīvie  spilveni no EIKALIPTS kolekcijas ir pārsteidzoši gaisīgi un mīksti, izturīgi, viegli atjauno sākotnējo apjomu, neuzsūc nepatīkamus aromātus un neizraisa alerģiju, ir izturīgi un ērti lietojami, tos var mazgāt. Eikalipta šķiedrai, tāpat kā dabiskajam zīdam, ir klimata kontroles funkcija. Saskaņā ar patērētāju atsauksmēm, tai ir arī anti-stresa efekts.


RAKSTUROJUMS

Pārvalka pildījums: eikalipta šķiedra

Pārvalka audums: 100% kokvilna

Spilvena pildījums: dūnu aizvietotājs- DownFill šķiedra (p/e)

Elastības pakāpe: vidējā

Ražotājvalsts- Krievija