info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs
Pasūtiet šodien, saņemiet šodien! Visi produkti interneta veikalā ir noliktavā!

Spilvens Dūnu Edda

Spilvens Dūnu Edda
Spilvens Dūnu Edda
Spilvens Dūnu Edda
Spilvens Dūnu Edda
Spilvens Dūnu Edda
Jaunums Izpārdots
Spilvens Dūnu Edda
Spilvens Dūnu Edda
Spilvens Dūnu Edda
Spilvens Dūnu Edda
Spilvens Dūnu Edda
Spilvens Dūnu Edda
39,00€
Bez PVN (21%): 32,23€
  • Pieejamība: Izpārdots
  • Preces kods: 220331160206
  • Svars: 14.00dpp

Papildu izvēles:

Vai pienācis laiks jaunam spilvenam? Kā izvēlēties tādu, kas padarīs jūsu miegu maģisku un vieglu, piemēram, kā lidošanu mākoņos?

Kvalitatīvais spilvens EDDA ar 1.kategorijas dūnu pildījumu un 100% kokvilnas apvalku nav greznība, bet laba miega priekšnoteikums. PREMIUM dūnu spilveni ir tradicionāls komforts augsti kvalitātatīvā izpildījumā.

Siltuma saglabāšanas zelta likums: jo vairāk gaisa tur materiāls, jo efektīvāk tas aizsargā no apkārtējo temperatūru iedarbības. Putnu dūnas ir labākais siltuma izolators, ko radījusi pati daba. Apvienojot maigumu un elastību, tas nodrošina maksimālu komfortu miega laikā.

Tradicionālie dūnu spilveni – gaisīgi, mīksti, kā uzputoti vieglā mākonī – miega laikā sniedz prieku no to gaisīguma un maiguma. Ar visu savu maigumu, dūnām ir arī stingrība un elastība, tāds pildījums  var ātri atjaunot formu. Produkti, kuru pamatā ir dūnas, lieliski atbalsta galvu un kaklu gulēšnas laikā. EDDA dūnu spilvens ir videi draudzīgs un izturīgs. Spilvens ir augsts, piemērots gulēšanai uz sāniem un muguras.

EDDA dūnu spilvenu kolekcijas galvenās priekšrocības:

  • videi draudzīga un dabīga,
  • elpojoša,
  • maigums, stingrība un vieglums,
  • īpaša siltumizolācija

Pareizi kopjot, dūnu spilvens var kalpot vairāk nekā 10 gadus. Lai spilvenus uzturētu svaigākus apvalkā, regulāri vēdiniet tos aukstumā vai žāvējiet saulē. Un, lai saglabātu mīkstumu un irdenumu, ikdienā sabužiniet un izdauziet.

Pieskarieties sapnim!


RAKSTUROJUMS

Pildījums: dūnas 1.kategorija

Pārvalka audums: 100% kokvilna

Elastības pakāpe: vidējā

Ražotājvalsts- Krievija