info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs
Pasūtiet šodien, saņemiet šodien! Visi produkti interneta veikalā ir noliktavā!

Spilvens Bambusa Royal

Spilvens Bambusa Royal
Spilvens Bambusa Royal
Jaunums
Spilvens Bambusa Royal
Spilvens Bambusa Royal
Spilvens Bambusa Royal
37,00€
Bez PVN (21%): 30,58€
  • Pieejamība: Pieejams pasūtīšanai
  • Preces kods: 220330154306

Papildu izvēles:

Daba pati rūpējas par mūsu ērtībām un veselību!

Kvalitatīvās kolekcijas ROYAL izveide, izmantojot dabīgā bambusa sastāvdaļas, ir iespējama, pateicoties mūsdienu izejvielu apstrādes tehnoloģijām. Bambusam ir vesela rinda lielisku īpašību, un tā izmantošana nekaitē videi, šis augs ar spēcīgo stumbru ļoti ātri aug un atjaunojas.

Bambusa šķiedru mīkstums un komforts nodrošinājis tām ievērojamu popularitāti. Pēc mīkstuma bambuss ir pārāks par kokvilnu. Bambuss, tāpat kā citas spilvenu dabīgās komponentes, neizraisa alerģiju, tas ir videi draudzīgs pildījums, ko daba sniedz cilvēkam.

Vēl viena ļoti svarīga īpašība izvēloties šo spilvenu, ir bambusa šķiedras augstais higroskopiskums. Uz bambusa spilvena ir patīkami gulēt – pat karstā laikā tas nekļūs mitrs un neradīs diskomfortu. Izteikti elpojošss, šāds pildījums neuzkrāj nepatīkamus aromātus, tā palielinot šo spilvenu labo īpašību uzskaitījumu.

Bambusa šķiedra atrodas stepētā divslāņu apvalkā, kas stingri satur pildījumu. Daļa pildījuma ir silikonizēta DownFill mikrošķiedra, ko sauc par “sintētisko dūnu” – jaunas šķiedras paaudze.

Spilvenu apvalki ir gatavoti no augstākās kvalitātes ļoti blīva satīna žakarda. Tas ir ļoti skaists un pieskārienam patīkams audums no 100% kokvilnas. No bambusa šķiedras izgatavotie spilveni ir dekoratīvi sašūti un izskatās dekoratīvi efektīgi pateicoties žakarda auduma rakstam, kas piesaista skatienu ar savu vērtīgo izskatu.

Spilvena apvalka īpašais šuvums ievērojami palielina izstrādājuma kalpošanas laiku un rada papildu komfortu. Biezais kokvilnas žakarda apvalks ir efektīgi dekorēts. Bambusa spilvenu ir viegli kopt, rūpējoties par to, izstrādājums nedeformējas, varat izmantot mazgāšanas režīmu delicate vai analogu, tas ātri izžūst.


RAKSTUROJUMS

Pārvalka pildījums: bambusa šķiedras

Pildījums: DownFill (100% p/e)

Pārvalka audums: 100% satīna žakarda

Elastības pakāpe: mikstā

Ražotājvalsts- Krievija