info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs
Pasūtiet šodien, saņemiet šodien! Visi produkti interneta veikalā ir noliktavā!

Spilvens Antistress

Spilvens Antistress
Spilvens Antistress
Spilvens Antistress
Spilvens Antistress
Jaunums Izpārdots
Spilvens Antistress
Spilvens Antistress
Spilvens Antistress
Spilvens Antistress
Spilvens Antistress
16,00€
Bez PVN (21%): 13,22€
  • Pieejamība: Izpārdots
  • Preces kods: 220330123857
  • Svars: 14.00dpp

Papildu izvēles:

Vai vēlaties iegūt spilvenu, kas ļauj miegu pavadīt guļot ērti, pilnībā atgūties un pamosties ar jaunu spēku pieplūdumu? Vai vēlaties normalizēt miegu, atbrīvoties no pārmērīgas trauksmes un nervozitātes? Gultas piederumi palīdzēs cīņā ar miega traucējumiem – segas un spilveni, kas izgatavoti no mikrošķiedras ar oglekļa šķiedras pārklājumu, palīdzēs tikt galā ar šo problēmu.

ANTISTRESS sērijas spilveni pildīti ar jaunākās paaudzes DownFill mākslīgajām šķiedrām (gulbju dūnu aizstājējs), apvalks šūts no auduma, kura pavedieni pārklāti ar sudraba un vara oglekļa joniem. Tieši šis auduma sastāvs piešķir spilvenu apvalkiem unikālas īpašības:

  • nodrošina komforta sajūtu,
  • atbrīvo statisko spriegumu,
  • optimāla termoregulācija un augusts higroskopiskums,
  • izteikta anti-stresa iedarbība,
  • vienkārša un ērta kopšana,
  • augstas higiēniskās īpašības.

Spilvenu īpašā iezīme ir apvalka inovatīvais audums, kurā ieausti oglekļa šķiedras diegi ar izsmidzinātiem sudraba joniem. Sudraba molekulas padara audumu ļoti higiēnisku un dod papildu antibakteriālu aizsardzību. Apvalkiem tiek izmantota mikrošķiedra, kas ir mīksta un patīkama uz tausti, blīvi austa ar t.s. “persika efektu”. Saskarē ar cilvēka ķermeni tas palīdz mazināt statisko spriedzi un stresu, radot labvēlīgu fonu pilnvērtīgai atpūtai.

Spilvenu ražošanai tiek izmantots jaunākās paaudzes DownFill (gulbju dūnu aizstājējs) augstas kvalitātes mikrošķiedra, kas kļuvusi populāra savu īpašību dēļ: izcila izturība, noturība pret deformācijām un praktiskums. Spilveniem ar šādu pildījumu ir ievērojami palielināts kalpošans laiks. Šo šķiedru izturība, vieglums, maigums ātri ieguvis pelnīto popularitāti. Salīdzinājumā ar tradicionālajām dabiskajām dūnām, šī šķiedra sevi pierādījusi kā ekonomiskāka un vieglāk kopjama. ANTISTRESS  spilveni ir diezgan mīksti, vidējas elastības un augstuma. Piemēroti gulēšanai uz sāniem un vēdera.


RAKSTUROJUMS

Pildījums: : gulbju dūnu aizvietotājs – DownFill mikrošķiedra (p/e)

Pārvalka audums: mikrošķiedra ar oglekļa šķiedras joniem, sudrabu un varu

Elastības pakāpe: elastīga

Ražotājvalsts- Krievija