info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs
Pasūtiet šodien, saņemiet šodien! Visi produkti interneta veikalā ir noliktavā!

Spilvens Aloe Vera

Spilvens Aloe Vera
Spilvens Aloe Vera
Jaunums Izpārdots
Spilvens Aloe Vera
Spilvens Aloe Vera
Spilvens Aloe Vera
25,00€
Bez PVN (21%): 20,66€
  • Pieejamība: Izpārdots
  • Preces kods: 220330201124
  • Svars: 14.00dpp

Papildu izvēles:

Zinātne nestāv uz vietas, un mūsu ar Aloe Vera piesūcinātajiem spilveniem tiek izmantotas jaunas paaudzes mākslīgās šķiedras un 100% kokvilnas audums – percale. Pēc savām īpašībām DownFill mikrošķiedra ir līdzīga dūnām, bet tai ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar dabiskajām dūnām. No mūsdienu mākslīgās šķiedras izgatavotie spilveni ir pārsteidzoši gaisīgi un mīksti, viegli atjauno apjomu, neuzsūc nepatīkamus aromātus un neizraisa alerģiju, ir izturīgi un viegli kopjami – tos var mazgāt. Augsta gaisa caurlaidība, mitruma izturība, materiāls ir videi draudzīgs ar lieliskām siltumizolācijas spējām, radot komfortablu vidi miegam.

Percale – augstas kvalitātes kokvilnas audums, kas ražots no smalki savītām šķiedrām, austs vienkāršā pinumā un izceļas ar izcilu kvalitāti, augstu izturību un higiēnas prasību nodrošināšanu. Tas padara šo audumu par vispopulārāko materiālu gultas veļai, segu un spilvenu apvalkiem. Percale stingri satur izstrādājuma pildījumu.

Ar alveju piesūcinātie spilveni gultasveļas tirgū ir populāri un pieprasīti. Alvejas želeja, ar kuru piesūcina spilvena apvalku, ir viena no izplatītākajām sastāvdaļām, kas tiek iekļauta arī daudzos kosmētiskajos līdzekļos, un tai ir unikālas īpašības, kas miega laikā labvēlīgi ietekmē cilvēka ādu.

Aloe Vera spilvenu kolekcija ir veidota ar domu piepildīt Jūsu ikdienu ar dabas dzīvīgumu, spēku un skaistumu.


RAKSTUROJUMS

Pārvalka audums: 100% kokvilna (piesūcināta ar alveju)

Pildījums: dūnu aizvietotājs- DownFill šķiedra (100% p/e)

Elastības pakāpe: vidējā

Ražotājvalsts- Krievija