info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs

Premium

Premium
Spilvens Aloe Vera Spilvens Aloe Vera
Jaunums Izpārdots
Zinātne nestāv uz vietas, un mūsu ar Aloe Vera piesūcinātajiem spilveniem tiek izmantotas jaunas paaudzes mākslīgās šķiedras un 100% kokvilnas audums – percale. Pēc savām īpašībām DownFill mikrošķiedra ir līdzīga dūnām, bet tai ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar dabiskajām dūnām. No ..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Spilvens Bambusa Premium Spilvens Bambusa Premium
Jaunums Izpārdots
Vai meklējat kvalitatīvu, oriģinālu spilvenu? Vai uzticat savu komfortu dabīgiem un videi draudzīgiem materiāliem? Tad oriģinālā BAMBUSA PREMIUM spilvenu kolekcija ar inovatīvu pildījumu, kura pamatā ir bambusa šķiedra, ar 100% kokvilnas auduma percale apvalku, radīta tieši Jums. Dabiskajai..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Spilvens Dūnu Edda Spilvens Dūnu Edda
Jaunums Izpārdots
Vai pienācis laiks jaunam spilvenam? Kā izvēlēties tādu, kas padarīs jūsu miegu maģisku un vieglu, piemēram, kā lidošanu mākoņos?Kvalitatīvais spilvens EDDA ar 1.kategorijas dūnu pildījumu un 100% kokvilnas apvalku nav greznība, bet laba miega priekšnoteikums. PREMIUM dūnu spilveni ir tradicio..
39,00€
Bez nodokļa:32,23€
Spilvens Eikalipts Spilvens Eikalipts
Jaunums Izpārdots
Vai meklējat kvalitatīvu, oriģinālu spilvenu? Vai uzticat savu komfortu dabīgiem un videi draudzīgiem materiāliem? Tad tieši Jums tika izveidota oriģinālā spilvenu kolekcija EIKALIPTS ar inovatīvu pildījumu, kura pamatā ir eikalipta šķiedra 100% kokvilnas spilvena apvalkā.Pati daba rūpējas p..
28,00€
Bez nodokļa:23,14€
Vai vēlaties atrast spilvenu, kas nodrošina ērtu pozu miegā, ļauj pilnībā atpūsties un pamosties ar lielisku pašsajūtu? GULBJA DŪNAS PREMIUM spilvens ir ar novatorisku pildījumu, dabīgas kokvilnas apvalka audumā – tas ir tieši tas, kas nepieciešams labam miegam.Spilveni GULBJA DŪNAS izgat..
22,00€
Bez nodokļa:18,18€
Spilvens Jūras Zāle Spilvens Jūras Zāle
Jaunums Izpārdots
Vai meklējat kvalitatīvu un oriģinālu spilvenu? Vai uzticat savu komfortu videi draudzīgiem materiāliem? Tad spilvenu kolekcija JŪRAS ZĀLE ar inovatīvo pildījumu, kura pamatā ir jūras aļģes un 100% kokvilnas spilvena apvalka audums, ir meklētais!Tradicionālie spilvenu pildījumi ir aizstāti ar ..
28,00€
Bez nodokļa:23,14€
Spilvens Kamieļa Vilnas Spilvens Kamieļa Vilnas
Jaunums Izpārdots
Vai meklējat vislabākās kvalitātes risinājumu, izvēloties spilvenu? Vai vēlaties iegādāties produktu, kas jums sniegs 1001 nakts sajūtas? Kvalitatīvie spilveni, kas izgatavoti no kamieļvilnas šķiedrām blīvā kokvilnas auduma apvalkā tiks, ir labākā izvēle visai ģimenei! Šie spilveni nodrošina ..
28,00€
Bez nodokļa:23,14€
Vai meklējat spilvenu, uz kura pat karstā laikā miegs būs salds un mierīgs? Viegli, gaisīgi, dabiski spilveni, kas izgatavoti no 100% kokvilnas šķiedras kokvilnas percale apvalkā, ir labākā izvēle ērtai gulēšanai.KOKVILNAS kolekcijas spilvena modeļi ražoti ar apvalku, kas izgatavots no 100% ..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Spilvens Lins Spilvens Lins
Jaunums Izpārdots
Pati daba rūpējas par Jūsu komfortu un veselību!Videi draudzīga kolekcija LINS ar linu šķiedru pildījumu tiek pasniegta dabiskā satīnā, kas īpaši patīkama pieskārieniem. Lins, tāpat kā citas dabiskas spilvenu sastāvdaļas, neizraisa alerģiju. Lina pildījums ir viens no izturīgākajiem materiāliem, t..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Vai vēlaties iegūt kvalitatīvu spilvenu, kas izgatavots no dabīgiem materiāliem? Kvalitatīvais kombinētais spilvens ARGO ar merino šķirnes aitu vilnas pildījumu 100% kokvilnas auduma apvalkā, kas izgatavots no percale, patīkams pieskārienam auduma, radīts tieši jums. Tas nodrošina labu kakla..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Elastīgs un ciets spilvens RELAX spēj sniegt maksimālu komfortu cilvēkiem, izvēlās gulēt uz muguras vai uz sāniem. Lielais pildvielas apjoms palīdz noņemt slodzi no kakla muskuļiem, ļaujot atpūsties un relaksēties.Spilvens RELAX, kuram ir anatomiska forma un oriģināls dizains, ir izgatavots no 10..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Spilvens Zelta Merino Vilna Spilvens Zelta Merino Vilna
Jaunums Izpārdots
Laba diena sākas ar pilnvērtīgu nakts miegu – ērtā gultā, zem segas, zem kuras jums nebuūs ne pārāk auksts, ne pārāk karsts, un uz vispiemērotākā lieluma un blīvuma spilvena.Augstas kvalitātes kombinētais spilvens ar merino aitas vilnas pildījumu, 100% kokvilnas percale auduma apvalkā, kas pat..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 12 (Kopā lapu - 1)