info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs

Spilveni

Spilveni
Spilvens Aitas Vilna Comfort Spilvens Aitas Vilna Comfort
Jaunums Izpārdots
Laba diena sākas ar pilnvērtīgu nakts miegu – ērtā gultā, ar segu, zem kuras ir patīkami silts un uz spilvena, kas ir vispiemērotākā izmēra un mīkstuma. Izvērtējiet sērijas COMFORT spilvenus.Augstas kvalitātes kombinētie spilveni ar aitas vilnas pildījumu stepētā mikrošķiedras auduma apvalkā, ..
17,00€
Bez nodokļa:14,05€
Spilvens Aloe Vera Spilvens Aloe Vera
Jaunums Izpārdots
Zinātne nestāv uz vietas, un mūsu ar Aloe Vera piesūcinātajiem spilveniem tiek izmantotas jaunas paaudzes mākslīgās šķiedras un 100% kokvilnas audums – percale. Pēc savām īpašībām DownFill mikrošķiedra ir līdzīga dūnām, bet tai ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar dabiskajām dūnām. No ..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Spilvens Antistress Spilvens Antistress
Jaunums Izpārdots
Vai vēlaties iegūt spilvenu, kas ļauj miegu pavadīt guļot ērti, pilnībā atgūties un pamosties ar jaunu spēku pieplūdumu? Vai vēlaties normalizēt miegu, atbrīvoties no pārmērīgas trauksmes un nervozitātes? Gultas piederumi palīdzēs cīņā ar miega traucējumiem – segas un spilveni, kas izgatavot..
16,00€
Bez nodokļa:13,22€
Spilvens Bambusa Premium Spilvens Bambusa Premium
Jaunums Izpārdots
Vai meklējat kvalitatīvu, oriģinālu spilvenu? Vai uzticat savu komfortu dabīgiem un videi draudzīgiem materiāliem? Tad oriģinālā BAMBUSA PREMIUM spilvenu kolekcija ar inovatīvu pildījumu, kura pamatā ir bambusa šķiedra, ar 100% kokvilnas auduma percale apvalku, radīta tieši Jums. Dabiskajai..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Spilvens Bambusa Royal Spilvens Bambusa Royal
Jaunums Izpārdots
Daba pati rūpējas par mūsu ērtībām un veselību!Kvalitatīvās kolekcijas ROYAL izveide, izmantojot dabīgā bambusa sastāvdaļas, ir iespējama, pateicoties mūsdienu izejvielu apstrādes tehnoloģijām. Bambusam ir vesela rinda lielisku īpašību, un tā izmantošana nekaitē videi, šis augs ar spēcīgo stum..
35,00€
Bez nodokļa:28,93€
Spilvens Dūnu - Spalvu Alda Spilvens Dūnu - Spalvu Alda
Jaunums Izpārdots
Klasiskā spilvenu kolekcija ALDA ar dabisko pusdūnu pildījumu 100% kokvilnas auduma apvalkā ir paredzēta labai atpūtai. Šīs kolekcijas izstrādājumi palīdzēs radīt siltumu, mājīgumu un komfortu  harmoniska miega laikā. Kvalitatīvs pusdūnu spilvens ALDA ir laba miega un tradicionāla komfo..
26,00€
Bez nodokļa:21,49€
Spilvens Dūnu Edda Spilvens Dūnu Edda
Jaunums Izpārdots
Vai pienācis laiks jaunam spilvenam? Kā izvēlēties tādu, kas padarīs jūsu miegu maģisku un vieglu, piemēram, kā lidošanu mākoņos?Kvalitatīvais spilvens EDDA ar 1.kategorijas dūnu pildījumu un 100% kokvilnas apvalku nav greznība, bet laba miega priekšnoteikums. PREMIUM dūnu spilveni ir tradicio..
39,00€
Bez nodokļa:32,23€
Spilvens Dūnu Felice Spilvens Dūnu Felice
Jaunums Izpārdots
Kvalitatīvie dūnu spilveni FELICE ar 100% kokvilnas tika auduma apvalku nav greznība, bet gan laba miega priekšnosacījums. ROYAL līnijas zosu dūnu spilveni ir tradicionāls komforts augsti kvalitātīvā izpildījumā.Dūnu spilveni ir gaisīgi, mīksti, kā saputoti vieglā mākonī, miega laikā sniedz ..
65,00€
Bez nodokļa:53,72€
Spilvens Eikalipts Spilvens Eikalipts
Jaunums Izpārdots
Vai meklējat kvalitatīvu, oriģinālu spilvenu? Vai uzticat savu komfortu dabīgiem un videi draudzīgiem materiāliem? Tad tieši Jums tika izveidota oriģinālā spilvenu kolekcija EIKALIPTS ar inovatīvu pildījumu, kura pamatā ir eikalipta šķiedra 100% kokvilnas spilvena apvalkā.Pati daba rūpējas p..
28,00€
Bez nodokļa:23,14€
Vai vēlaties iegādāties spilvenu ar izcilām īpašībām par pieņemamu cenu? FIBER spilvenu kolekcijai ir vislabākā cenas un kvalitātes attiecība.Populārā spilvenu kolekcija ar pildījumu, kas izgatavota no dobas silikonizētas šķiedras FIBER mikrošķiedras auduma  apvalkā ar “persika efektu”...
7,00€
Bez nodokļa:5,79€
Spilvens Gulbja Dūnas Comfort Spilvens Gulbja Dūnas Comfort
Jaunums Izpārdots
Vai meklējat spilvenu, kas ļauj guļot ieņemt visērtāko stāvokli, pilnībā atpūsties un pamosties ar jauniem spēkiem?  Vai vēlaties izbaudīt dūnu spilvena maigumu, bet baidāties no alerģiskām reakcijām? Kolekcijas Gulbja Dūnas COMFORT spilvens ir tieši tas, kas nepieciešams ērtai gul..
18,00€
Bez nodokļa:14,88€
Vai vēlaties atrast spilvenu, kas nodrošina ērtu pozu miegā, ļauj pilnībā atpūsties un pamosties ar lielisku pašsajūtu? GULBJA DŪNAS PREMIUM spilvens ir ar novatorisku pildījumu, dabīgas kokvilnas apvalka audumā – tas ir tieši tas, kas nepieciešams labam miegam.Spilveni GULBJA DŪNAS izgat..
22,00€
Bez nodokļa:18,18€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 21 (Kopā lapu - 2)