info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs
Pasūtiet šodien, saņemiet šodien! Visi produkti interneta veikalā ir noliktavā!

Sega Mais

Sega Mais
Sega Mais
Sega Mais
Sega Mais
Sega Mais
53,00€
Bez PVN (21%): 43,80€
  • Pieejamība: Pieejams pasūtīšanai
  • Preces kods: 220327101848

Papildu izvēles:

Iegādājoties segu, jūs vēlaties ilgu laiku izbaudīt videi draudzīgu materiālu dabiskās īpašības? Oriģinālā kolekcija kokvilnas auduma perkale apvalkā ar novatorisku pildījumu, kura pamatā ir kukurūzas šķiedra, kas iegūta no kukurūzas kodoliem, ir piemērota visām sezonām, nodrošinot komfortu un veselīgu miegu. Baudiet pašas dabas dāvāto kvalitāti!

Tradicionālie segu pildījumi ir aizstāti ar jauniem, kas kļuvuši pieejami, pateicoties tehnoloģiju un ražošanas attīstībai. Šķiedru izmantošana no pārstrādātiem kukurūzas kodoliem ir pavērusi jaunas iespējas dažādas maiguma un komforta pakāpes produktu radīšanai, kas lieliski atbilst visdažādākajām prasībām. Kukurūzas šķiedras nodrošina harmoniskas temperatūras līmeņa svārstības un komforta sajūtu. Gaisīgās un dabiskās segas ar hipoalerģiskas kukurūzas šķiedras pildījumu ir vieglas, ar lieliskām termoregulācijas, mitruma absorbcijas spējām, videi draudzīgas, izturīgas, elastīgas. Šīs un citas vērtīgas MAIS segu īpašības miega laikā nodrošina veselīgu mikroklimatu.

Patīkams bonuss klientiem ir tas, ka segu MAIS var viegli mazgāt mājas apstākļos, izmantojot veļas mazgāšanas režīmu delicate vai analogu.

Segas pārvalka dabīgais kokvilnas audums percale lieliski absorbē mitrumu un nodrošina gaisa caurlaidību.


RAKSTUROJUMS

Pildījums: kukurūzas šķiedras
Pildvielas blīvums: 300 g / m²,
Pārvalka audums: 100% kokvilna (percale)
Siltuma pakāpe : vissezonu sega

Ražotājvalsts-Krievija