info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs
Pasūtiet šodien, saņemiet šodien! Visi produkti interneta veikalā ir noliktavā!

Sega Lins

Sega Lins
Sega Lins
Sega Lins
Sega Lins
Sega Lins
65,00€
Bez PVN (21%): 53,72€
  • Pieejamība: Pieejams pasūtīšanai
  • Preces kods: 220328165502

Papildu izvēles:

Pati daba rūpējas par Jūsu komfortu un veselību!

Noņemiet dienas stresu, atpūšoties ar segu, kas izgatavota no tradicionālās kokvilnas un ekoloģiskām linu šķiedrām. Lins ir viens no vecākiem augiem, kas vairākus gadsimtus ir zināms cilvēkiem. Dabīgam linu šķiedrām piemīt antibakteriālās un hipoalerģiskās īpašības, tās labi absorbē mitrumu.

Videi draudzīga kolekcija LINS ar linu šķiedru pildījumu tiek pasniegta dabiskā satīnā, kas īpaši patīkama pieskārieniem. Lina pildījums ir viens no izturīgākajiem materiāliem, tam piemīt spēja regulēt temperatūras līdzsvaru. Tas ir patiess prieks dabiskuma cienītājiem!

Augstas kvalitātes lina sega ir mīksta, gaisīga, neticami viegla, ka arī lieliski uztur optimālo mikroklimatu miega laikā gan ziemā, gan siltajā sezonā.

Lina segas pārvalks tiek izgatavots no blīva un kvalitatīvā satīna. Segas apvalka īpašais šuvums ievērojami palielina izstrādājuma kalpošanas laiku un rada papildu komfortu.

Linu segas kopšana ir viegla. Svarīga priekšrocība ir iespēja mazgāt segas veļas mašīnā. Klasiskās linu segas ir ātri žūstošas, nezaudē apjomu un formu.

RAKSTUROJUMS

Pildījums: 40% lins, 60% p/e

Pildvielas blīvums: 300 g / m²

Pārvalka audums: 100% kokvilna (percale)

Siltuma pakāpe: vissezonu sega

Ražotājvalsts-Krievija