info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs
Pasūtiet šodien, saņemiet šodien! Visi produkti interneta veikalā ir noliktavā!

Sega Gulbju Dūnas Premium

Sega Gulbju Dūnas Premium
Sega Gulbju Dūnas Premium
Sega Gulbju Dūnas Premium
Sega Gulbju Dūnas Premium
Sega Gulbju Dūnas Premium
54,00€
Bez PVN (21%): 44,63€
  • Pieejamība: Pieejams pasūtīšanai
  • Preces kods: 220327104402

Papildu izvēles:

Vai vēlaties izbaudīt mīkstumu, bet baidāties no alerģiskām reakcijām? Mākslīgā silikonizētā mikrošķiedra Gulbju Dūnas spēj pilnībā aizstāt un pat pārspēt augstos dabiskās dūnas kvalitātes rādītājus.

Zinātne nestāv uz vietas, un segām tiek izmantota jaunā šķiedras paaudze, kas ir īpašā veidā apstrādātas poliestera mikrošķiedras. Pēc īpašībām tām ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar dabiskajām:

  • praktiskums
  • gaisīgums, maigums, bezsvara sajūta
  • termoregulācija un komforts
  • vienkārša kopšana, izturība

Klasiskā segu kolekcija  ir izveidota ar inovatīvu pildījumu un dabiskā, īpaši izturīga kokvilnas auduma percale apvalkā, kas stingri satur pildījumu, nodrošinot ilgu kalpošanas laiku. Mākslīgo dūnu segas piedāvā svaigu skatījumu uz segu īpašībām: neaprakstāms vieglums, greznums un materiālu kvalitāte nodrošinās kvalitatīvu miegu pat  ļoti prasīgam lietotājam. Sega ir  mīksta, viegla un patīkama uz tausti, labi saglabā savu formu un ātri atjauno apjomu, ir lieliski elpojoša un miega laikā uztur optimālu ķermeņa temperatūru. Cilvēkam ar standarta siltuma apmaiņu to var ieteikt kā visu sezonu segu, zem šīs “gudrās” segas nebūs karsts.

Segai ar Gulbju Dūnu mikrošķiedru – hipoalerģisku pildījumu – nav nepieciešamas papildus rūpes: to var viegli mazgāt mājas apstākļos, tā ātri izžūst, saglabājot sākotnējās īpašības un formu.


RAKSTUROJUMS

Pildījums: gulbju dūnu aizvietotājs – DownFill mikrošķiedra (100% p/e)
Pildvielas blīvums: 300 g / m²
Pārvalka audums: 100% kokvilna (percale)
Siltuma pakāpe : vissezonu sega

Ražotājvalsts-Krievija