info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs
Pasūtiet šodien, saņemiet šodien! Visi produkti interneta veikalā ir noliktavā!

Sega Argo

Sega Argo
Sega Argo
Izpārdots
Sega Argo
Sega Argo
Sega Argo
59,00€
Bez PVN (21%): 48,76€
  • Pieejamība: Izpārdots
  • Preces kods: 220327145143

Papildu izvēles:

Vai vēlaties gulēt zem siltas, dabīgas vilnas segas un dabīga kokvilnas auduma? Augstakās kvalitātes kolekcija ARGO ir radīta tieši Jums!

Merino ir īpaša vilnas šķirne. Šīs šķirnes aitām ir smalka vilna, kuras šķiedras ir neticami plānas un vieglas, ar savītu struktūru. Pateicoties šīm īpašībām, merino vilnas izstrādājumi labāk saglabā savu apjomu un formu, uztur “sauso siltumu”, bet nesvīdina. Dažreiz, lai pievienotu apjomu un kādas konkrētas īpašības, Jaunzēlandes vilnu sajauc ar kokvilnu, sintētiskajām šķiedrām vai cita veida vilnu.

Percale – augstas kvalitātes kokvilnas audums, kas ražots no smalki savītām šķiedrām, austs vienkāršā pinumā un izceļas ar izcilu kvalitāti, augstu izturību un higiēnas prasību nodrošināšanu. Tas padara šo audumu par vispopulārāko materiālu gultas veļai, segu un spilvenu apvalkiem. Percale stingri satur izstrādājuma pildījumu.

Sega ARGO, kas pildīta ar merino vilnu – ir no dabīga materiāla, kas cilvēkam dod dabas enerģiju. Tā lieliski absorbē mitrumu, nodrošina gaisa apmaiņu. Tiek piedāvāta kā ziemas vai universālais segas variants. Ar pareizu kopšanu vilnas sega savu sākotnējo izskatu saglabās ilgu laiku. Merino šķirnes aitu smalkvilna satur lanolīnu, nodrošinot ķermenim terapeitisko un profilaktisko efektu, uzturot veselīgu mikroklimatu miega laikā.

RAKSTUROJUMS

Pildījums: merino vilna, p/e
Pildvielas blīvums: 300 g / m²
Pārvalka audums: 100% kokvilna (percale)
Siltuma pakāpe : vissezonu sega

Ražotājvalsts-Krievija