info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs
Pasūtiet šodien, saņemiet šodien! Visi produkti interneta veikalā ir noliktavā!

Sega Antistress

Sega Antistress
Sega Antistress
Sega Antistress
Sega Antistress
Sega Antistress
39,00€
Bez PVN (21%): 32,23€
  • Pieejamība: Pieejams pasūtīšanai
  • Preces kods: 220327154217

Papildu izvēles:

Vai vēlaties normalizēt miegu, atbrīvoties no pārmērīgas trauksmes un nervozitātes, kas rodas dienas laikā uzkrātā statiskā stresa? Gultas piederumi – segas un spilveni, kas izgatavoti no mikrošķiedras ar ieaustu oglekļa šķiedras diegu, var palīdzēt cilvēkiem ar miega traucējumiem.

Oriģinālā segu kolekcija ANTISTRESS ar jaunās paaudzes DownFill mākslīgo šķiedru pildījumu (gulbju dūnu aizstājējs), segas apvalkam tiek izmatots audums, kas darināts saskaņā ar jaunākajām tehnoloģijām, kur pavedieni pārklāti ar sudraba un vara oglekļa joniem. Tieši šis auduma sastāvs piešķir izstrādājumiem unikālas īpašības:

  • nodrošina komforta sajūtu
  • atbrīvo statisko spriegumu
  • optimālo termoregulāciju
  • anti-stresa iedarbību
  • vienkāršo un ērto lietošanu un kopšanu

Viena no svarīgākajām ANTISTRESS segu īpašībām ir ērta kopšana un spēja tās mazgāt mājas apstākļos. Pieļaujamais mazgāšanas temperatūras režīms ļauj nodrošināt augstu iztīrīšanas pakāpi un rūpīgu kopšanu, kas svarīgi gulēšanai paredzētu piederumu uzturēšanā. Iespēja bieži mazgāt šīs segas būs vēl viens pluss cilvēkiem ar noslieci uz alerģiskām slimībām vai jutīgu ādu, kuriem nepieciešama īpaša gultas piederumu tīrība.

Apvalku audumam tiek izmantota mikrošķiedra, mīksta un patīkama pieskārienam, ļoti blīvs audums ar “persika efektu”. Inovatīvs risinājums ir oglekļa šķiedru savīšana ar sudraba un vara jonu nogulsnēšanos apvalka audumā. Sudraba un vara molekulas nodrošina papildu antibakteriālu aizsardzību un augstas higiēnas prasības, labvēlīgi ietekmē ķermeņa labsajūtu.

RAKSTUROJUMS

Pildījums: gulbju dūnu aizvietotājs – DownFill mikrošķiedra (100% polietilēns)
Pildvielas blīvums: 300 g / m²
Pārvalka audums: mikrošķiedra
Siltuma pakāpe : vissezonu sega

Ražotājvalsts-Krievija