info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs
Pasūtiet šodien, saņemiet šodien! Visi produkti interneta veikalā ir noliktavā!

Sega Aloe Vera

Sega Aloe Vera
Sega Aloe Vera
Sega Aloe Vera
Sega Aloe Vera
Sega Aloe Vera
55,00€
Bez PVN (21%): 45,45€
  • Pieejamība: Pieejams pasūtīšanai
  • Preces kods: 220327092401

Papildu izvēles:

Zinātne nestāv uz vietas, un mūsu ar Aloe vera piesūcinātajām segām tiek izmantotas jaunas paaudzes mākslīgās šķiedras un 100% kokvilnas audums – percale. Pēc savām īpašībām DownFill mikrošķiedra ir līdzīga dūnām, bet tai ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar dabisko šķiedru segu. Mākslīgās šķiedras ir pārsteidzoši gaisīgas un mīkstas, viegli atjauno  apjomu, neuzsūc nepatīkamus aromātus un neizraisa alerģiju, ir izturīgas un viegli kopjamas – tās var mazgāt. Augsta gaisa caurlaidība, mitruma izturība, materiāls ir videi draudzīgs ar lieliskām siltumizolācijas spējām, radot komfortablu vidi miegam.

Percale – augstas kvalitātes kokvilnas audums, kas ražots no smalki savītām šķiedrām, austs vienkāršā pinumā un izceļas ar izcilu kvalitāti, augstu izturību un higiēnas prasību nodrošināšanu. Tas padara šo audumu par vispopulārāko materiālu gultas veļai, segu un spilvenu apvalkiem. Percale stingri satur izstrādājuma pildījumu.

Ar Aloe Vera piesūcinātā sega gultasveļas tirgū ir populāra un pieprasīta. Alvejas želeja, ar kuru piesūcina segas apvalku, ir viena no izplatītākajām sastāvdaļām, kas tiek iekļauta arī daudzos kosmētiskajos līdzekļos, un tai ir unikālas īpašības, kas miega laikā labvēlīgi ietekmē cilvēka ādu.

Segas kolekcija ar alveju ir veidota ar mērķi padarīt skaistāku jūsu ikdienu un uzlabotu darbaspējas.


RAKSTUROJUMS

Pildījums: gulbju dūnu aizvietotājs – DownFill mikrošķiedra (100% p/e)
Pildvielas blīvums: 300 g / m²,
Pārvalka audums: 100% kokvilna (percale ar Aloe vera)
Siltuma pakāpe : vissezonu sega

Ražotājvalsts- Krievija