info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs
Pasūtiet šodien, saņemiet šodien! Visi produkti interneta veikalā ir noliktavā!

Sega Cashmere

Sega Cashmere
Sega Cashmere
Izpārdots
Sega Cashmere
Sega Cashmere
Sega Cashmere
90,00€
Bez PVN (21%): 74,38€
  • Pieejamība: Izpārdots
  • Preces kods: 220326215444

Papildu izvēles:

Piedāvājam segas ar kašmira vilnas pildījumu no ROYAL kolekcijas.

Ekskluzīvs miegs  zem segas, kam izmantota dabiska vilna ne ar ko nesalīdzināmam komfortam.

Vai vēlaties katru rītu pamosties lieliskā noskaņojumā ar milzīgu enerģijas pieplūdi? Izvēlieties kvalitatīvos segus no kolekcijas ROYAL-CASHMERE.

CASHMERE ir karaliskas klases sega, kam izmantota dabīgā kašmira vilna, un skaists, piena krāsas žakarda auduma apvalks piešķir šim izstrādājumam eleganci. Tas ir greznības, bagātības un statusa simbols.

Segas, kas pildītas ar dabīgu vilnu ir ļoti populāras. Tās labi absorbē mitrumu, ka arī tam ir laba siltuma vadītspēja;  zem šādām segam ir ērti gulēt  jebkurā gadalaikā.

Vilnas šķiedru sastāvs ir identisks cilvēku matu sastāvām: to veido keratīna olbaltumvielas, mikroelementi un aizsargājošs lanolīna slānis. Doba, izliekta šķiedru struktūra veido daudz gaisa dobumu, nodrošinot termoregulācijas efektu, un augsta higroskopitāte un elpošanas spēja nodrošina gulētājam “sausu siltumu”, tas ir, neveidojas siltumnīcas efekts.

Kašmira segu skaistais žakarda apvalks, kas izgatavots no kokvilnas satīna, ir augstas kvalitātes audums, kam raksturīgs maigums un skaistums, tas ir ļoti higroskopisks un ilgi kalpos.

Segas ar kašmira pildījumu ir prasīgu lietotāju ar izsmalcinātu gaumi izvēle. Īpašs maigums un komforts, vieglums, spēja uzturēt un saglabāt siltumu, mazināt statisko stresu un aizsargā cilvēkus no elektromagnētiskajiem laukiem – tās ir galvenās īpašības, kas nosaka kašmira vērtību.

 

RAKSTUROJUMS

Pildījums: kašmirs (īpašas šķirnes kazas vilna)
Pildvielas blīvums: 300 g / m²
Pārvalka audums: 100% kokvilnas satīna žakards
Siltuma pakāpe : vissezonu sega

Ražotājvalsts-Krievija