info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs

Royal

Royal
Daba pati rūpējas par mūsu ērtībām un veselību.Populārā segu kolekcija BAMBUSA ROYAL ar inovatīvu pildījumu, kuras pamatā ir bambusa šķiedra mikrošķiedras audumā, kas izceļas ar īpašu mīkstumu un samtainumu, radīta tieši jums.Dabiskajam bambusa šķiedru pildījumam ir antibakteriālas un hipoaler..
110,00€
Bez nodokļa:90,91€
Piedāvājam segas ar kašmira vilnas pildījumu no ROYAL kolekcijas. Ekskluzīvs miegs  zem segas, kam izmantota dabiska vilna ne ar ko nesalīdzināmam komfortam. Vai vēlaties katru rītu pamosties lieliskā noskaņojumā ar milzīgu enerģijas pieplūdi? Izvēlieties kvalitatīvos segus no kolekcijas ..
90,00€
Bez nodokļa:74,38€
Patīkams miegs ar svaigumu no dabas!Augsti kvalitatīva zosu dūņu sega  FELICE ar 100% kokvilnas tika auduma apvalku nav greznība, bet gan laba miega priekšnosacījums. ROYAL līnijas karaliskie zosu dūņu segas ir tradicionāls komforts augsti kvalitātīvā izpildījumā.Tradicionālie dūņu segas ..
129,00€
Bez nodokļa:106,61€
Augsta līmeņa segas no MERINO kolekcijas ar dabiskas vilnas pildījumu no smalkvilnas aitām, pēc būtības ir tūkstošgadīga pieredze modernā dizainā.Merino aitām ir smalka vilna, kuras šķiedras ir neticami plānas un vieglas, tām ir savīta struktūra. Pateicoties šīm īpašībām, merino vilna labāk ..
72,00€
Bez nodokļa:59,50€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)