info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs

Comfort

Comfort
Aitas vilnas sega, kuras apvalka audums ir no mikrošķiedras ar t.s. “persika efektu” ar maigu un samtainu tekstūru, pildījumam izmantotas augstas kvalitātes aitas vilnas šķiedras. Segas izgatavotas pēc īpašās tehnoloģijas, ievērojot starptautiskos kvalitātes standartus. Īpašais šuvumam veids..
35,00€
Bez nodokļa:28,93€
Klasiskā Aitas vilnas sega – Comfort izgatavota no aitas vilnas – dabiska materiāla, kas cilvēkam dod dabas enerģiju. Vilna pēc sava ķīmiskā sastāva ir identiska cilvēka matiem: tā sastāv no keratīna jeb olbaltumvielām, mikroelementiem un aizsargājoša lanolīna slāņa. Doba, gofrēta šķiedru st..
39,00€
Bez nodokļa:32,23€
Aitas vilnas sega COMFORT vieglā, kuras apvalka audums ir no mikrošķiedras ar t.s. “persika efektu” ar maigu un samtainu tekstūru, pildījumam izmantotas augstas kvalitātes aitas vilnas šķiedras. Segas izgatavotas pēc īpašās tehnoloģijas, ievērojot starptautiskos kvalitātes standartus. Īpašai..
43,00€
Bez nodokļa:35,54€
Aitas vilnas sega vieglā, kuras apvalka audums ir no mikrošķiedras ar t.s. “persika efektu” ar maigu un samtainu tekstūru, pildījumam izmantotas augstas kvalitātes aitas vilnas šķiedras. Segas izgatavotas pēc īpašās tehnoloģijas, ievērojot starptautiskos kvalitātes standartus. Īpašais šuvuma..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Vai vēlaties normalizēt miegu, atbrīvoties no pārmērīgas trauksmes un nervozitātes, kas rodas dienas laikā uzkrātā statiskā stresa? Gultas piederumi – segas un spilveni, kas izgatavoti no mikrošķiedras ar ieaustu oglekļa šķiedras diegu, var palīdzēt cilvēkiem ar miega traucējumiem.Oriģinālā ..
39,00€
Bez nodokļa:32,23€
Vai meklējat kvalitatīvu un oriģinālu segu? Tad populārā segu kolekcija BAMBUSA COMFORT ar inovatīvu pildījumu, kuras pamatā ir bambusa šķiedra mikrošķiedras audumā, kas izceļās ar īpašu mīkstumu un samtainumu, radīta tieši Jums. Bambusa segas ir praktiskas, piemērotas jebkurai sezonai, maig..
39,00€
Bez nodokļa:32,23€
Vai jūs meklējat mazgājamu segu? Tad populārā segu kolekcija FIBER COMFORT ar pildījumu, kas izgatavots no dobas silikonizētas šķiedras mikrošķiedras auduma apvalkā ar “persika efektu”, kas izceļas ar īpašu maigumu un samtu, radīta tieši jums. Šīs kolekcijas dabas toņu nokrāsu palete, vienkā..
32,00€
Bez nodokļa:26,45€
Segu kolekcija FIBER COMFORT vieglā tiek veidota pēc īpaši izstrādātas tehnoloģijas, ievērojot starptautiskos standartus un kvalitātes kontroli. Kvalitāte, higiēna, ērta kopšana, izturība, pieņemama cena un pievilcīgs dizains ir galvenie šīs kolekcijas vieglo segu popularitātes iemesli p..
30,00€
Bez nodokļa:24,79€
Zinātne nestāv uz vietas, un segām tiek izmantota jaunā šķiedru paaudze – “gulbju dūnas”, kas ir īpašā veidā apstrādātas mikrošķiedras. Pēc īpašībām līdzīgas īstajām dūnām, bet ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar dabiskajām:praktiskums, draudzīgums videigaisīgums, maigums, bezsvara s..
35,00€
Bez nodokļa:28,93€
Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)