info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs
Pasūtiet šodien, saņemiet šodien! Visi produkti interneta veikalā ir noliktavā!

Aitas vilnas sega Comfort

Aitas vilnas sega Comfort
Aitas vilnas sega Comfort
Izpārdots
Aitas vilnas sega Comfort
Aitas vilnas sega Comfort
Aitas vilnas sega Comfort
39,00€
Bez PVN (21%): 32,23€
  • Pieejamība: Izpārdots
  • Preces kods: 220328150151

Papildu izvēles:

Klasiskā Aitas vilnas sega – Comfort izgatavota no aitas vilnas – dabiska materiāla, kas cilvēkam dod dabas enerģiju. Vilna pēc sava ķīmiskā sastāva ir identiska cilvēka matiem: tā sastāv no keratīna jeb olbaltumvielām, mikroelementiem un aizsargājoša lanolīna slāņa. Doba, gofrēta šķiedru struktūra veido daudzus gaisa dobumus, nodrošinot termoregulāciju un augstu higroskopiskumu. Vilnas segas var izmantot gan ziemā, gan vasarā, un, pienācīgi rūpējoties, tās ilgu laiku saglabās sākotnējo izskatu. Vilna ir ļoti veselīga un kalpo par garantiju cilvēka labsajūtai.

Kas ir laba vilna? Pirmkārt, tā sasilda labāk nekā daudzas citas šķiedras, šim dabiskajam pildījumam ir izteiktas šādas īpašības: laba gaisa apmaiņa, augsts higroskopiskums, spēja neitralizēt statisko elektrību. Aitas vilnai ir dziedinošs spēks. Segas ar šīm šķiedrām sniegs sausu siltumu, labvēlīgi ietekmēs miega kvalitāti.

Augstas kvalitātes vilnas segas ir lieliska izvēle tiem, kam patīk optimāla temperatūra visu gadu. Vasarā zem tās nav karsts un ziemā ir silts.

RAKSTUROJUMS

Pildījums: aitas vilna
Pildvielas blīvums: 300 g / m²,
Pārvalka audums: 100% mikrosķiedras (100% p/e)
Siltuma pakāpe : siltā

Ražotājvalsts-Krievija