info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs

Segas

Segas
Aitas vilnas sega Aitas vilnas sega
Jaunums Izpārdots
Aitas vilnas sega, kuras apvalka audums ir no mikrošķiedras ar t.s. “persika efektu” ar maigu un samtainu tekstūru, pildījumam izmantotas augstas kvalitātes aitas vilnas šķiedras. Segas izgatavotas pēc īpašās tehnoloģijas, ievērojot starptautiskos kvalitātes standartus. Īpašais šuvumam veids..
35,00€
Bez nodokļa:28,93€
Klasiskā Aitas vilnas sega – Comfort izgatavota no aitas vilnas – dabiska materiāla, kas cilvēkam dod dabas enerģiju. Vilna pēc sava ķīmiskā sastāva ir identiska cilvēka matiem: tā sastāv no keratīna jeb olbaltumvielām, mikroelementiem un aizsargājoša lanolīna slāņa. Doba, gofrēta šķiedru st..
39,00€
Bez nodokļa:32,23€
Aitas vilnas sega COMFORT vieglā, kuras apvalka audums ir no mikrošķiedras ar t.s. “persika efektu” ar maigu un samtainu tekstūru, pildījumam izmantotas augstas kvalitātes aitas vilnas šķiedras. Segas izgatavotas pēc īpašās tehnoloģijas, ievērojot starptautiskos kvalitātes standartus. Īpašai..
43,00€
Bez nodokļa:35,54€
Aitas vilnas sega vieglā Aitas vilnas sega vieglā
Jaunums Izpārdots
Aitas vilnas sega vieglā, kuras apvalka audums ir no mikrošķiedras ar t.s. “persika efektu” ar maigu un samtainu tekstūru, pildījumam izmantotas augstas kvalitātes aitas vilnas šķiedras. Segas izgatavotas pēc īpašās tehnoloģijas, ievērojot starptautiskos kvalitātes standartus. Īpašais šuvuma..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Vai vēlaties iegādāties neticami siltu un vieglu vilnas segu? Tad jums patiks klasiskā segu kolekcija CARAVAN ar augstas kvalitātes kamieļvilnas pildījumu un kokvilnas auduma apvalku. Tās kalpos ilgi un sasildīs aukstos ziemas vakaros; ka arī būs patīkamas izmantošanai vasarā. Segas ir lieli..
65,00€
Bez nodokļa:53,72€
Vai jūs meklējat segu, kas jūs sildīs naktī, bet tai pat laikā karstumā tā nodrošinās nepieciešamo vēsumu un nepieļaus pārkaršanu? CARAVAN kolekcijas vieglā sega, kas izgatavota no kamieļvilnas, izturīgā kokvilnas apvalkā, sniegs jums nepārvērtējamu komfortu. Kamieļvilna ir lielisks dabīgs mat..
65,00€
Bez nodokļa:53,72€
Zinātne nestāv uz vietas, un mūsu ar Aloe vera piesūcinātajām segām tiek izmantotas jaunas paaudzes mākslīgās šķiedras un 100% kokvilnas audums – percale. Pēc savām īpašībām DownFill mikrošķiedra ir līdzīga dūnām, bet tai ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar dabisko šķiedru segu. Māksl..
55,00€
Bez nodokļa:45,45€
Vai vēlaties normalizēt miegu, atbrīvoties no pārmērīgas trauksmes un nervozitātes, kas rodas dienas laikā uzkrātā statiskā stresa? Gultas piederumi – segas un spilveni, kas izgatavoti no mikrošķiedras ar ieaustu oglekļa šķiedras diegu, var palīdzēt cilvēkiem ar miega traucējumiem.Oriģinālā ..
39,00€
Bez nodokļa:32,23€
Vai vēlaties gulēt zem siltas, dabīgas vilnas segas un dabīga kokvilnas auduma? Augstakās kvalitātes kolekcija ARGO ir radīta tieši Jums!Merino ir īpaša vilnas šķirne. Šīs šķirnes aitām ir smalka vilna, kuras šķiedras ir neticami plānas un vieglas, ar savītu struktūru. Pateicoties šīm īpašībām..
59,00€
Bez nodokļa:48,76€
Vai meklējat kvalitatīvu un oriģinālu segu? Tad populārā segu kolekcija BAMBUSA COMFORT ar inovatīvu pildījumu, kuras pamatā ir bambusa šķiedra mikrošķiedras audumā, kas izceļās ar īpašu mīkstumu un samtainumu, radīta tieši Jums. Bambusa segas ir praktiskas, piemērotas jebkurai sezonai, maig..
39,00€
Bez nodokļa:32,23€
Vai jūs meklējat kvalitatīvu un oriģinālu segu? Vai izvēlaties savam komfortam tikai dabiskus un videi draudzīgus materiālus? Tad oriģinālā segu kolekcija BAMBUSA PREMIUM ar inovatīvu pildījumu, kura pamatā ir bambusa šķiedra un 100% kokvilnas percale auduma apvalks, radīta tieši jums!Percal..
59,00€
Bez nodokļa:48,76€
Pareizi izvēlētā sega garantē ne tikai labu miegu, bet arī lielisku pašsajūtu dienas laikā. Kā izvēlēties labāko segu? Dažiem tā ir silta un pūkaina, bet citi dod priekšroku maigumam un vieglumam.Vieglā bambusa šķiedras sega ar 100% kokvilnas auduma apvalku atšķiras no tās “ziemas kolēģiem” ar bam..
52,00€
Bez nodokļa:42,98€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 25 (Kopā lapu - 3)