info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs

Informācija par piegādi


Interneta veikals LABS-MIEGS.lv piedāvā piegādi Latvijā, Lietuvā, Igaunijā 3 - 8 dienu laikā. Jūs varat izvēlēties piegādes metodes pasūtījuma noformēšanā, piemēram:

Preces piegāde ar kurjeriem

  • Kurjera piegāde LABS-MIEGS.lv visā Latvijā
  • Piegādes cena no 00.00€ visā Latvijā

Saņemiet preces ar kurjeru jebkurā vietā Latvijā – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās. Preces, kuru svars pārsniedz 30 kg tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Lūdzam šajā gadījumā pašiem parūpēties par preces ienešanu mājās (uznešanu dzīvoklī). Preces piegāde notiks 1-2 darba dienas pēc tam, kad Labs-Miegs.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties ar bankas karti kurjeram piegādes brīdī, gan ar online maksājumu, gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no Labs-Miegs.lv rēķinu pa e-pastu). Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē!

OMNIVA pakomāti

  • Piegāde uz OMNIVA pieņemšanas punktu
  • Piegādes cena 00.00€ līdz 30kg, pieļaujamais preces izmērs 39x38x64cm visā Baltijā

Saņemiet preces Omniva pakomātā – piemērota tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru konkrētā laikā. Veicot pasūtījumu Labs-Miegs.lv interneta veikalā, vienkārši izvēlaties, kurš no Omniva pakomātiem Jums ir visērtāks. Pievērsiet uzmanību preces svara un gabarīta ierobežojumiem (sk. tabulu augstāk). Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu, ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no Labs-Miegs.lv rēķinu pa e-pastu) vai arī ar bankas karti pie preces saņemšanas (maksimālā viena pasūtījuma summa ir 200 eiro). Šim piegādes veidam nav iespējams līzings. 1-2 darba dienas pēc tam, kad Labs-Miegs.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas. Vairāk informācijas skaties šeit: OMNIVA pakomāti.

Pašizvede

  • Pašizvede no veikala, Jūrmalas gatve 30 (2 stāvs), Rīga, LV-1083
  • Bezmaksas

Saņemiet preces "LABS-MIEGS.lv" veikalā bezmaksas – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt ātri un nemaksāt par piegādi. Veicot pasūtījumu LABS-MIEGS.lv interneta veikalā, vienkārši norādiet, ka nāksiet precei pakaļ paši uz "LABS-MIEGS.lv" veikalu. Jūs varat norēķināties ar maksājuma kartēm (izņemot American Express), gan ar online maksājumu, gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no LABS-MIEGS.lv rēķinu pa e-pastu). Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc tam, kad LABS-MIEGS.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.