info@labs-miegs.lv
Jūsu grozs

Premium

Premium
Vai vēlaties iegādāties neticami siltu un vieglu vilnas segu? Tad jums patiks klasiskā segu kolekcija CARAVAN ar augstas kvalitātes kamieļvilnas pildījumu un kokvilnas auduma apvalku. Tās kalpos ilgi un sasildīs aukstos ziemas vakaros; ka arī būs patīkamas izmantošanai vasarā. Segas ir lieli..
65,00€
Bez nodokļa:53,72€
Vai jūs meklējat segu, kas jūs sildīs naktī, bet tai pat laikā karstumā tā nodrošinās nepieciešamo vēsumu un nepieļaus pārkaršanu? CARAVAN kolekcijas vieglā sega, kas izgatavota no kamieļvilnas, izturīgā kokvilnas apvalkā, sniegs jums nepārvērtējamu komfortu. Kamieļvilna ir lielisks dabīgs mat..
65,00€
Bez nodokļa:53,72€
Zinātne nestāv uz vietas, un mūsu ar Aloe vera piesūcinātajām segām tiek izmantotas jaunas paaudzes mākslīgās šķiedras un 100% kokvilnas audums – percale. Pēc savām īpašībām DownFill mikrošķiedra ir līdzīga dūnām, bet tai ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar dabisko šķiedru segu. Māksl..
55,00€
Bez nodokļa:45,45€
Vai vēlaties gulēt zem siltas, dabīgas vilnas segas un dabīga kokvilnas auduma? Augstakās kvalitātes kolekcija ARGO ir radīta tieši Jums!Merino ir īpaša vilnas šķirne. Šīs šķirnes aitām ir smalka vilna, kuras šķiedras ir neticami plānas un vieglas, ar savītu struktūru. Pateicoties šīm īpašībām..
59,00€
Bez nodokļa:48,76€
Vai jūs meklējat kvalitatīvu un oriģinālu segu? Vai izvēlaties savam komfortam tikai dabiskus un videi draudzīgus materiālus? Tad oriģinālā segu kolekcija BAMBUSA PREMIUM ar inovatīvu pildījumu, kura pamatā ir bambusa šķiedra un 100% kokvilnas percale auduma apvalks, radīta tieši jums!Percal..
59,00€
Bez nodokļa:48,76€
Pareizi izvēlētā sega garantē ne tikai labu miegu, bet arī lielisku pašsajūtu dienas laikā. Kā izvēlēties labāko segu? Dažiem tā ir silta un pūkaina, bet citi dod priekšroku maigumam un vieglumam.Vieglā bambusa šķiedras sega ar 100% kokvilnas auduma apvalku atšķiras no tās “ziemas kolēģiem” ar bam..
52,00€
Bez nodokļa:42,98€
Augstas kvalitātes kokvilnas segu kolekcija COTTON – īsts atradums tiem, kuru maigajai ādai ir nepieciešama īpaša attieksme.Kokvilnas maigums un draudzīgums videi nodrošina veselīgu miegu, nesalīdzināmu komforta un miera sajūtu.Segu kolekcija COTTON tiek piedāvāta ar dabīgo kokvilnas auduma apva..
56,00€
Bez nodokļa:46,28€
Unikālā segu kolekcija EIKALIPTS ar dabīga kokvilnas auduma apvalku un ar pildījumu, kura pamatā ir eikalipta šķiedra, nodrošina veselīgu un mierīgu miegu, apņemot gulētāju ar siltumu un svaigumu.Tradicionālie segu pildījumi ir aizstāti ar jauniem, kas kļuvuši pieejami, pateicoties tehnoloģiju..
59,00€
Bez nodokļa:48,76€
Vai vēlaties izbaudīt mīkstumu, bet baidāties no alerģiskām reakcijām? Mākslīgā silikonizētā mikrošķiedra Gulbju Dūnas spēj pilnībā aizstāt un pat pārspēt augstos dabiskās dūnas kvalitātes rādītājus.Zinātne nestāv uz vietas, un segām tiek izmantota jaunā šķiedras paaudze, kas ir īpašā veidā apst..
54,00€
Bez nodokļa:44,63€
Pati daba rūpējas par Jūsu komfortu un veselību!Noņemiet dienas stresu, atpūšoties ar segu, kas izgatavota no tradicionālās kokvilnas un ekoloģiskām linu šķiedrām. Lins ir viens no vecākiem augiem, kas vairākus gadsimtus ir zināms cilvēkiem. Dabīgam linu šķiedrām piemīt antibakteriālās un hipoal..
65,00€
Bez nodokļa:53,72€
Iegādājoties segu, jūs vēlaties ilgu laiku izbaudīt videi draudzīgu materiālu dabiskās īpašības? Oriģinālā kolekcija kokvilnas auduma perkale apvalkā ar novatorisku pildījumu, kura pamatā ir kukurūzas šķiedra, kas iegūta no kukurūzas kodoliem, ir piemērota visām sezonām, nodrošinot komfortu ..
53,00€
Bez nodokļa:43,80€
Viena no populārākājām ir klasiskā Zelta Merino Vilna sega ar 100% kokvilnas auduma apvalku un merino vilnas pildījumu. Merino ir īpaša vilnas šķirne. Šīs šķirnes aitām ir smalka vilna, kuras šķiedras ir neticami plānas un vieglas, ar savītu struktūru. Pateicoties šīm īpašībām, merino vilnas izs..
56,00€
Bez nodokļa:46,28€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 12 (Kopā lapu - 1)