Labs miegs sākas ar spilvenu! Pareizi piemeklēts spilvens ir ne tikai stipra un veselīga miega ķīla, bet arī nodrošina lielisku pašsajūtu visas dienas garumā.

Lai katrs Jūsu rīts būtu labs, svarīgi izvēlēties modeli, kas ir vispiemērotākais tieši Jums. Pareizi izvēlēts spilvens balsta galvu un kaklu, noturot mugurkaulu anatomiski pareizā stāvoklī. Spilvena augstuma un atsperīguma izvēle atkarīga no gulēšanas pozas. Mīlat gulēt uz sāniem? Tad Jums jāizvēlas augstu spilvenu ar vidēja līmeņa cietību. Priekšroku dodat gulēšanai uz vēdera? Izvēlaties zemu un mīkstu. Bet ja visbiežāk guļat uz muguras, izvēle kritīs uz vidēji augstu un vidēju mīkstu spilvenu.

Un atcerieties galveno – kvalitatīvs spilvens ir ļoti viegls, elastīgs un vienmērīgi pildīts. Labs spilvens, ja uz uzspiež ar plaukstu, atgūs sākotnējo formu dažu sekunžu laikā. Spilvena pildījuma saturs, lai tas būtu dabisko šķiedru vai mūsdienīgu sintētisko šķiedru pildījums , tāpat kā apvalka audums, tas jau ir gaumes jautājums. Dabiskums un draudzīgums videi, nu jau vairākus gadus ir vadošās tendences modē, interjera dizainā un mājas tekstila rūpniecībā.